Головна » 2018 » Листопад » 29 » Обласна Школа педагогічної майстерності.
Обласна Школа педагогічної майстерності.

28 листопада в дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» відбулось перше засідання обласної Школи педагогічної майстерності , методичного тренінгу з питання «Впровадження програми соціальної та фінансової освіти дошкільників «Афлатот» в роботу дошкільних навчальних закладів»

В роботі методичного заходу взяли участь

• методист ІМЦ управління освіти Людмила Курельчук з оглядом мети тренінгу.,
  • завідувач ДНЗ Віта Шитманюк – методи активного навчання шлях впровадження програми,
  • виховательметодист ДНЗ Валентина Бурак – презентація концепції програми, алгоритм впровадження в роботу закладу.
  • Педагоги: Ірина Самощук (І молодша група), Світлана Верещук (ІІ молодша група), Людмила Шетманюк (середня група №2), Мілана Козік (середня група №1), Антоніна Савіцька (старша група №2), Наталія Полівода (старша група №1) , провели пробну практику навчання дошкільників фінансової та соціальної грамотності.

Гарні відгуки про роботу закладу свідчать про те, що гостям з міста Нетішина, Шепетівського, Білогірського, Славутського районів сподобались представлений досвід роботи, зміст, форми роботи з дошкільниками. Сподіваємося, що досвід роботи закладу стане в нагоді колегам.

Переглядів: 43 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1