Головна » 2017 » Червень » 12 » Оздоровлення -2017!
Оздоровлення -2017!

В нашому дитячому садку №9 «Теремок» влітку створені сприятливі санітарно-гігієнічні умови, забезпечено дбайливий догляд за дітьми, перебування на свіжому повітрі, організоване повноцінне харчування, проводяться фізкультурно-оздоровчі заходи.

Не забуваємо про вітамінне харчування дітей під час літнього оздоровлення. Завдячуючи додатково виділеним на харчування дітей коштам (10%) без підвищення батьківської плати, ми маємо змогу організовувати ІІ сніданок. Діти отримують полуниці, черешню, свіжі овочі.

Особливу увагу приділяємо проведенню загартовуючих процедур, що сприяє зміцненню здоров*я і зниженню захворюваності.

Загартування ефективне, якщо воно систематичне, додає задоволення дитині, відповідає вікові та бажанням дітей.

Це:

- чітка організація теплового та повітряного режиму приміщення

- раціональний одяг

- дотримання режиму прогулянок

- сон

- гігієнічні процедури : обливання ніг та рук по лікті

- ходіння босоніж

- ходіння по корегувальним доріжкам

- дихальна гімнастика

Надіємося, що результати оздоровлення покажуть себе восени та взимку зміцненням супротиву дитячого організму хворобам.

Переглядів: 100 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1