Головна » 2016 » Травень » 17 » Пішохідні подорожі вулицями міста.
Пішохідні подорожі вулицями міста.

Вихованці нашого дошкільного навчального закладу №9 «Теремок» міста Славути щовівторка проводять подорожі за межі дошкільного навчального закладу.

У нашому місті є що показати дітям. Мальовнича природа, чистота, порядок у всьому, що дітей оточує, є гарним прикладом того, як повинно бути. Ось і сьогодні, 17 травня , діти середньої групи ходили до річки Утки. Чисте повітря та гарний сонячний день підняли настрій дітворі.  Вихователі Людмила Шетманюк та Ірина Самощук пригадали з дітьми вірші про весну, визначили стан погоди, згадали народні прикмети. Придумували слова на різні літери, шукали потрібний звук у слові.     Буде про що розповісти вдома.

А ще під час таких екскурсій обов*язково ведеться розмова про те, що природу необхідно берегти, не смітити, не ламати. Після нас прийдуть відпочивати люди і для них буде приємно посидіти на чистому березі подихати свіжим повітрям.

Вражень багато!

Переглядів: 121 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1