Головна » 2015 » Листопад » 27 » Пізнавальний розвиток дошкільників. Природничо-дослідницька діяльність.
Пізнавальний розвиток дошкільників. Природничо-дослідницька діяльність.

27 листопада 2015 року в молодшій групі вихователь-методист Конончук Людмила Іванівна провела колективний перегляд заняття « Природничо-дослідницька діяльність як чинник пізнавального розвитку дошкільників».

Спостереження в природі, нескладні досліди з рослинами дають дітям зрозуміти складний та багатогранний  світ рослин.

Заняття вихователь побудувала в ігровій формі. Сама придумала казку про мишку. Діти мандрували по групі разом з мишкою,  ознайомились  з її городом. У неї росте морква, горох, квасоля, кукурудза, пшениця, цибуля.  Мишка розповіла своїм новим друзям як вона садила город і запросила дітей посадити цибульку. Цибуля у неї  росте в яєчній скорлупі, колобок та їжачок виросли з пшенички, горох та квасоля ростуть у пеньочках. Малюки пригадали цілющі властивості цибулі. Людмила Іванівна розповіла що необхідно щоб рослини росли та розвивалися.

Фізкультхвилинка допомогла дітям пригадати, що сонце, вода, грунт, тепло необхідні для росту рослин. Розпушування землі дає змогу корінню «дихати».

Дошкільнята самостійно  виконували роботу, технологічно вірно посадили цибулю. Вихователь наголосила на охайності під час роботи: закачали рукави, одягнули фартушки. Після роботи вимили руки. Використано багато художнього слова: вірші, ігри,прислів*я.

Колеги побачили велику попередню підготовку до заняття. Естетично оформлене обладнання для роботи. Зимовий настільний  город надасть при спостереженні дітям багато знань.

Переглядів: 310 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1