Головна » 2018 » Березень » 14 » Подорож до лісу на пошуки Пензлика.
Подорож до лісу на пошуки Пензлика.

14 березня в дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» відбулось чергове засідання Творчої лабораторії вихователів «Поділись з колегою».

Педагоги мали змогу поділитися власним досвідом впровадження в практику роботи з дошкільниками нетрадиційних методик зображувальної діяльності та подивитися колективний перегляд заняття з зображувальної діяльності в ІІ молодшій групі, вихователь Окуневська Людмила - «Пошуки Пензлика»

Діти допомагали дівчинці Олі знайти Пензлика, який розсердився за те, що вона невірно ним користувалася , не берегла його, не мила після малювання, не клала на місце.

Дошкільнята подорожували лісом, заходили на гостину до Їжачка та Зайчика. Їжачку штампами (картопля, кришки від пляшок) малювали яблучка, зайчику шубку міняли на сіру (аплікація рваним папером). Завітали до тітоньки Сови, допомогли їй побачити чудові денні кольори, та колективно розфарбували мочалками феєрверк (намальований парафіновою свічкою). Сова віддала дітям Пензлика.

Роботи дітей яскраві. Враження та емоції – позитивні.

Ви маєте змогу подивитися!

Переглядів: 104 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1