Головна » 2017 » Червень » 8 » Працюємо над проектом «Чисте місто».
Працюємо над проектом «Чисте місто».

Дошкільний навчальний заклад №9 «Теремок» міста Славути в літній оздоровчий період організовує багато екскурсій по нашому місту.

Хочемо, щоби діти знали, любили, цінували все здобуте у місті дорослими людьми. Намагалися зробити його ще краще, привабливіше та комфортніше для життя.

З метою забезпечення виконання заходів проекту «Чисте місто» розповідаємо дітям про те, як у Славуті відбувається сортування та збір відходів життєдіяльності людей. Вчимо сортувати сміття, адже умови для цього у Славуті створені.

За допомогою дидактичної гри, яку виготовили вихователі ІІ молодшої групи Наталія Полівода та Світлана Ковалінська діти навчаються це роботи на практиці. А ще у кожній групі є контейнери для сортування сміття – пластика та паперу.

Переглядів: 109 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1