Головна » 2016 » Січень » 19 » Презентація досвіду роботи
11:30
Презентація досвіду роботи

Презентація  досвіду  роботи.

19 січня 2016 року відбулась презентація навчально-методичних посібників педагогів нашого дошкільного закладу.

Вихователь Людмила Шетманюк, узагальнила досвід роботи, який вона назвала «Традиції рідного народу у виховному процесі дітей дошкільного віку». Тема актуальна, перспективна для роботи з дошкільниками.

Посібник рекомендовано для використання  вихователям та батькам в роботі на заняттях та в повсякденному житті під час проведення прогулянок, екскурсій, туристичних походів, тощо. Пропонується практичний матеріал – заняття, розваги, екскурсії з використанням фольклору, пісень, віршів, художнього слова.

Завідуюча ДНЗ Віта Шитманюк та вихователь-методист Валентина Бурак презентували посібник «Іміджевий менеджмент дошкільного навчального закладу засобами масової інформації».

Актуальним є процес формування іміджу, який може бути спрямований не тільки назовні, а і в середині закладу. Стійкий позитивний імідж закладу сьогодні можна розглядати як додатковий ресурс управління, ресурс розвитку освітнього закладу. З шляхами створення іміджу ДНЗ через ЗМІ та інтернет-ресурс можна ознайомитись в цьому посібнику. Практичний матеріал є зразком як це робить ДНЗ №9.

 

Переглядів: 251 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: