Головна » 2015 » Серпень » 14 » Приємного відвідування ДНЗ №9 «Теремок»!
Приємного відвідування ДНЗ №9 «Теремок»!

Виховання дитини в нашому дитячому садку організоване так, щоб всіляко посилити пізнавальні можливості дітей завдяки формуванню в них допитливості та стійкого інтересу до навколишнього світу.

Працівники дошкільного закладу постійно працюють над тим, щоб дитина завжди знаходилась в середовищі, яке  змалечку привертає увагу , збагачує їх, стає джерелом радісних відкриттів і переживань. Слідкують за квітниками, деревами, кущами.

Територія закладу повинна відкритися перед дитиною як жива лабораторія, де можна спостерігати і вивчати життя її мешканців, як школа, в якій можна успішно оволодіти елементарними правилами поведінки, уміннями та навичками розумного використання природи, примноження її багатства.

Тому ми постійно працює над тим, щоб і територія закладу була привабливою для дітей та всіх, хто завітає до нас у гості.

Переглядів: 175 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1