Головна » 2016 » Березень » 30 » Природа навколо нас.
Природа навколо нас.

Відповідно до програми соціально – фінансової  освіти дітей дошкільного віку «Афлатот» 30 березня в дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» міста Славути відбулось комплексне заняття з розділу «Я і суспільство: живемо і працюємо разом» - модуль 7 «Я член суспільства» під назвою «Природа навколо нас».

Вихователь Козік Мілана запросила на заняття Афлатунчика. Пояснила , що наше місто Славута особливо не тільки завдяки людям і гарним місцям, але також завдяки природним ресурсам, які має наше навколишнє середовище.

Під час І частини заняття – прогулянки, звернули увагу на дерева та рослини. З чого вони складаються? Що потрібно для їх росту та розвитку? Особливу увагу звернули на весняні квіти-первоцвіти,які розквітли на квітниках.

Розповіла педагог, що рослини дуже важливі для людей і виконують особливу роль. Вони дають нам тінь, допомагають виробляти енергію, лікують нас , надають естетичну насолоду.

Враження від своїх спостережень діти намалювали під час ІІ частини заняття в групі. Їм допомагав у цьому Афлатунчик. Ставив запитання, допомагав відповідати та розповів казки про дітей, які шкодили природі тим, що рвали квіти, які занесені у Червону книгу України та  «Наша нова Планета».

Переглядів: 232 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1