Головна » 2016 » Травень » 26 » Прощання з дитячим садком.
Прощання з дитячим садком.

25, 26 травня в дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» міста Славути відбулись свята для дітей старших груп «Прощання з садочком». Цього року  46 вихованців вступлять до першого класу.

Проводжали випускників діти всіх вікових груп.

Діти І молодшої групи танцювали таночок, а старші дошкільники пригадали якими вони були маленькими, коли їх батьки вперше привели до дитячого садка. Середня група завірила, що вони будуть гарно готуватися до школи. У віршах та піснях слова подяки були висловлені колективу садочка та батькам за щоденну роботу та піклування.

Випускники на прощання танцювали вальс, танок з іграшками, з телефонами. Гралися в ігри. Розповідали жартівливі історії, які сталися з ними в садочку. З викладачем англійської мови Дмитром Левчуком заспівали пісеньку про школу.

Подарунки від дошкільного закладу вручила завідувач Віта Шитманюк.

Бажаємо нашим дітям щасливого шкільного життя!

Переглядів: 124 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1