Головна » 2015 » Листопад » 19 » Проводимо педагогічну раду
Проводимо педагогічну раду

18 листопада проведена педагогічна рада, на якій розглядались наступні питання:

• Завдання педагогічного колективу дошкільного закладу щодо безпеки життєдіяльності вихованців.
  • Практичне використання різноманітних форм та методів роботи з безпеки життєдіяльності дітей.
  • Аналіз стану захворюваності дітей та травматизму під час навчально-виховного процесу та в побуті.

Змістовно розглянуті питання нададуть нові перспективи для роботи з дошкільниками.

Поради медичної сестри Хоменко О.І. стануть в нагоді педагогам в період збільшення захворювань дітей на ГРВІ та ОРЗ. Вона ознайомила з вимогами до санітарно- гігієнічного стану приміщень, розповіла про необхідність проведення провітрювання, вологого прибирання, кварцування приміщень, введення в раціон вихованців цибулі, часнику. І наголосила на суворому виконанні режиму дня та обов*язкових прогулянках на свіжому повітрі щодня.

Переглядів: 146 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1