Головна » 2017 » Лютий » 13 » Психологічні аспекти формування дитячого, діяльного, самостійного колективу.
Психологічні аспекти формування дитячого, діяльного, самостійного колективу.

Наші випускники незабаром стануть першокласниками. До шкільного життя вони готуються протягом перебування у дитячому садочку. Щоб перехід був для них якомога спокійним та легким, педагоги закладу намагаються навчити дітей життю у дитячому колективі.

13 лютого в дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» проведено психолого-педагогічний семінар «Мікроклімат у дитячому колективі – запорука якісної підготовки до шкільного буття».

Практичний психолог Козік Мілана надала рекомендації як виховати у дітей поняття «жити у діяльному колективі», «адаптуватись до вимог колективу». В практичній частині презентувала систему вправ та ігор на виховання у дошкільнят дружніх стосунків.

Вихователі Корнійчук Н.В., Савіцька А.І. поділилися своїм досвідом з питання розвитку кожного члена дитячого колективу для розвитку та удосконалення дружніх стосунків у колективі.

Переглядів: 98 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/2