Головна » 2016 » Січень » 21 » Радимося з батьками.
Радимося з батьками.

21 січня відбулось засідання голів батьківських комітетів груп. Кожна група делегувала свого представника. На засіданні були присутні заступник начальника управління освіти Т.А.Вісик та методист інформаційно-методичного центру управління освіти Л.С.Курельчук.

Відкрила засідання  завідувач ДНЗ В.В.Шитманюк, яка розповіла про роботу дошкільного закладу з вересня 2015 року по 01 січня 2016 року, а саме, навчально-виховну роботу, господарську діяльність по покращенню матеріально – технічної бази, організацію харчування дітей та медичне обслуговування.

Віта Володимирівна наголосила на тому, що міська влада , управління освіти  завжди йдуть назустріч побажань колективу  та батьків щодо задоволення потреб закладу. Додатково виділені кошти в сумі 30 тис. грн.. на ремонт коридору загального користування: облаштування плиткою підлоги та панелей. В жовтні місяці для покращення технології приготування їжі закупили ще одну електроплиту, що дало можливість урізноманітнити меню дітей.

Сестра медична О.І.Хоменко повідомила про сезонні зміни в двотижневому меню дітей. Розповіла про виконання норм харчування, відповіла на запитання батьків.

Присутні на засіданні батьки розповіли про те, як вони допомагають закладу. На батьківських зборах вирішують проблемні питання закладу як участю у ремонтних роботах так і фінансово. Наголосили, що якщо збираються кошти то тільки за загальною згодою всіх батьків групи і так само загалом батьків вирішують на що вони будуть витрачатися.

Кожний голова батьківського комітету розповів яка ними проводилась робота в групах, про взаєморозуміння між ними та працівниками груп.

Т.А.Вісик звернулась до батьків із запитанням про харчування дітей : чи були батьки на харчоблоці, чи бачили роздачу їжі в групі. На що всі присутні батьки дали позитивну відповідь.

Л.С.Курельчук запитала чи є пропозиції щодо освітнього процесу в закладі, чи задоволені вони гуртковою роботою .

Розмова проходила в невимушеній обстановці, відверто обговорювались питання, які хвилюють батьків та працівників закладу

Переглядів: 182 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1