Головна » 2015 » Червень » 18 » Робимо кожний день цікавим!
Робимо кожний день цікавим!

Основна мета роботи вихователя в літні місяці полягає у забезпеченні оздоровлення, збереження життя дітей та організації активної, змістовної, різноманітної та цікавої для них діяльності, під час якої формується дитячий колектив, засвоюються правила та виховуються позитивні навички культурної поведінки, накопичуються уявлення про навколишній світ та оточуюче середовище.

Дорослі забезпечують чергування спокійної та рухливої діяльності дітей, правильний розподіл фізичного навантаження протягом усього дня при умові дотримання наступної примірної структури: спокійна самостійна ігрова, пізнавальна діяльність дітей (спостереження, досліди), бесіди, екскурсії, організовані рухливі ігри, ігри з елементами спорту, спортивні розваги, спокійна самостійна ігрова діяльність, праця, самостійна художня діяльність.

Дошкільники відвідують визначні місця Славути,  ходять у походи в ліс, відвідують стадіон, парк. Більшість часу проводять на свіжому повітрі.

Організовують педагоги тематичні дні: день книги, день лісу, день театру, день води, тощо

Веселого літа!

Переглядів: 183 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 0.0/0