Головна » 2015 » Грудень » 22 » Робота групи природничого напрямку взимку.
Робота групи природничого напрямку взимку.

В нашому дошкільному закладі на протязі багатьох років працює природнича група .

Завданнями групи природничого спрямування взимку є:

• Формування уявлень про природу,пізнання інтересів під час тривалих та короткочасних спостережень в природі, задоволення природних потягів дітей до дослідництва і висновків;
  •   Розвиток екологічної культури, наукового світогляду, природно відповідного, особистісного розвитку дошкільника;
  • Виховання естетичних почуттів засобами природи, її вплив на розвиток дитячої творчості.

У процесі засвоєння програмного матеріалу використовуються різні методи роботи, що забезпечують свідоме і міцне засвоєння дітьми матеріалу, виховують навички їх творчої активності:

1.         Словесні (бесіда, розповідь).

2.         Наочні (демонстрація відеофільмів, слайдів, розгляд предметів побуту, зброї, картин, фотографій).

3.         Самостійні (робота з дидактичним матеріалом, створення макетів, малювання , ліплення, конструювання).

4.         Практичні.

5.         Методи мотивації (дидактичні ігри, створення проблемної ситуації).

6.   Методи контролю та управління освітнім процесом (тестування, вікторини, конкурси).

Вихователі Конончук Л. та Самощук І.  проводять багато дослідів з рослинами –« город на вікні», «квітник у підвазонниках», з водою, льодом, тощо.

Головний висновок, який повинні зробити дошкільники, це те, що в любу пору року всьому живому необхідна любов, догляд, гарне ставлення. Чи то людині, чи тварині, чи рослині.

Переглядів: 347 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1