Головна » 2019 » Квітень » 19 » Школа педагогічної майстерності
Школа педагогічної майстерності

18 квітня в дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» відбулось друге засідання обласної Школи педагогічної майстерності з питання «Введення програми «Афлатот» в роботу з дошкільниками протягом дня. Інтеграція в освітній простір закладу».

Слово привітання та план роботи засідання повідомила завідувач закладу Віта Шитманюк.

Теоретичний модуль висвітлила вихователь-методист Валентина Бурак та вчитель- логопед Наталія Крутинчук, яка презентувала методичні розробки , дидактичні ігри за програмою «Афлатот».

Практичний модуль:

– практичний показ роботи з дітьми молодшого дошкільного віку, розділ «Я і моя сім*я; для чого батьки ходять на роботу.»- вихователь Конончук Людмила

- практичний показ роботи з дітьми молодшого дошкільного віку, розділ «Я і суспільство: для чого потрібно житло?»- вихователь Ніколайчук Світлана

– практичний показ роботи з дітьми старшого дошкільного віку, розділ «Я і гроші: сімейний бюджет»- вихователь Ковалінська Світлана

- практичний показ роботи з дітьми старшого дошкільного віку, розділ «Я і суспільство: Супермаркет» - вихователь Полівода Наталія

– практичний показ роботи з дітьми середнього дошкільного віку «Я і суспільство: Потреби і бажання»- вихователь Корнійчук Ніна

– практичний показ роботи з дітьми середнього віку «Я і гроші: енергозберігаючий будинок» -

вихователь Окуневська Людмила

Ми з задоволенням ділимося досвідом з колегами нашої області. Присутні педагоги з Шепетівського, Білогірського, Славутського районів, міста Нетішин та Славути (20 осіб) захоплені знаннями дітей. Щиро дякували за якісну підготовку та показ роботи з дошкільниками.

Переглядів: 27 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1