Головна » 2016 » Квітень » 6 » Сильні духом.
Сильні духом.

6 квітня в дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» міста Славути відбулась благодійна акція «Назустріч мрії» для підтримки онкохворих дітей та дітей, які постраждали під час АТО.

Ведучим творчої майстерні був Афлатунчик.    Головним символом акції став  МЕТЕЛИК.  Цей образ має свою історію, яку дітям розповів Афлатунчик.

«Маленька дівчинка Настя лікувалась в дитячому онковідділенні. Коли друзі прийшли до Насті в ігрову кімнату відділення, залетів яскраво-жовтий метелик. Діти загадали: якщо він вилетить з лікарні, там, де він пролітатиме, настане мир, зникнуть хвороби, і ніхто не буде більше страждати так, як вони.»

Діти виготовили подарунки для дітей дитячого відділення: малюнки, аплікації, іграшки, книжки.  Висловили свої побажання видужання та миру у країні.

Дорослі, працівники ДНЗ, батьки дошкільників, теж долучились до акції .

На згадку Афлатунчик  подарував кожній дитині  символ акції – паперового метелика і  побажав, щоб всі діти були здорові, а в Україні – МИР.

Переглядів: 215 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1