Головна » 2016 » Лютий » 24 » Соціалізація дошкільників. Навчання дітей розумному природокористуванню та раціональному енергозбереженню.

24 лютого 2016 в дошкільному закладі №9 «Теремок» відбулась науково-практична конференція з питання «Соціалізація дошкільника. Навчання розумному природокористуванню та енергозбереженню».

Конференція проходила під патронатом міського голови В.Б.Сидора та начальника управління освіти Е.М.Перепелиці. Участь у конференції взяли заступник міського голови І.Д.Піголь, методист інформаційно-методичного центру управління освіти Л.С.Курельчук, працівники дошкільних навчальних закладів міста.

Ведучими були діти старшої групи Матвійчук Маша та Чернюк Віка.

Мета конференції:

• Активізувати науково-теоретичні засади предметно - практичної дослідницької діяльності в дошкільному віці.
  • Надати дієву допомогу та мотивувати педагогів до використання сучасних технологій організації роботи відповідно до БК.
  • Забезпечувати методичний супровід питань соціалізації дошкільника, навчання розумному природокористуванню та енергозбереженню.

Виступили на конференції:

Сидор Василь Богданович, міський голова,кандидат технічних наук, рецензент даних програм. Він  наголосив на значенні навчання дітей дошкільного віку раціональному енергозбереженню та природокористуванню і побажав успіхів колективу дошкільного закладу в роботі з дітьми.

Перепелиця Ельміра Миколаївна, начальник управління освіти,чітко визначила завдання дошкільних навчальних закладів щодо соціалізації дошкільників.

Шитманюк Віта Володимирівна, завідувач ДНЗ №9 розповіла про практичну дослідницько-предметну діяльність дітей в дошкільному навчальному закладі. Сподіваємось, що це стане допомогою педагогам дошкільних закладів, батькам. Віта Володимирівна сказали про результати , які ми очікуємо від цієї роботи з дітьми.

• Сформувати поняття відповідальності за своє місто , за стан природи, яка тебе оточує, природоохоронні навички та уміння.
  • Виховати бажання удосконалювати та робити навкруг себе красиве.
  • Переконати в тому, що ми всі відповідальні за те, яким буде життя на планеті Земля.
  • Навчити заощадливості, економності.

Презентації програм клубу економічних знань «Енергозбереження: я, родина, дитячий садок, місто» та «Екошколи» зробила Бурак Валентина Олексіївна, вихователь-методист ДНЗ №9. Основним завданням в реалізації цих програм є розуміння дітьми, що все,що маємо необхідно берети,заощаджувати та поповнювати. Наголошувати дітям ,що ми не останні люди на планеті Земля і міркувати про те, що залишиться після нас.

Вихованці старшої групи представили  тлумачний словничок Афлатунчика

Учасники конференції прийняли рекомендації :

1.Забезпечувати оновлення змісту дошкільної освіти з проблеми навчання дітей дошкільного віку раціональному енергозбереженню та природокористуванню.

2. Сприяти трансформуванню інноваційних ідей в практику роботи дошкільних закладів міста.

3.Активізувати діяльність педагогічних колективів щодо пошуку , моделюванню, узагальненню та популяризації позитивного досвіду педагогічної та управлінської діяльності задля забезпечення якості навчально-виховного процесу.

Схвальну оцінку роботи дошкільного навчального закладу надали присутні на конференції завідувач ДНЗ №1 А.П.Броніч, заступник директора НВО «Дошкільний заклад-початкова школа» Н.В.Зрада, завідувач ДНЗ №7 О.Л.Ящура.

Переглядів: 216 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1