Головна » 2015 » Вересень » 17 » Співпраця дошкільного навчального закладу і Центру туризму та краєзнавства на користь дошкільникам.
15:30
Співпраця дошкільного навчального закладу і Центру туризму та краєзнавства на користь дошкільникам.

З метою задоволення бажань та потреб своїх вихованців педагогічний колектив ДНЗ №9 «Теремок» тісно співпрацює з закладами освіти міста. Це  гурткова робота з навчання ранньому читанню, хореографія, іноземна мова.

З цього навчального року підписано договір про співпрацю з Центром туризму та краєзнавства.

На часі стоїть питання виховання дошкільника громадянина та патріота. Педагоги дошкільного закладу спрямували свої зусилля на виконання цього завдання.

Ми розуміємо це  як виховання сильної, спритної, сміливої, винахідливої особистості, яка в любій ситуації прийме вірне, обмірковане, виважене рішення, прийде на допомогу товаришу, старшій людині, незнайомцю. Особливо це стосується хлопчиків. Фізичні заняття на тренажерах Центру будуть сприяти цьому.

На педагогічній раді прийняли рішення разом з ЦТтК створити для хлопчиків гурток «Соколята». Розробили Програму гуртка. Заплановані заняття будуть проходити в обох закладах. Керівниками призначено вихователя Окуневську Людмилу та директора Центру Лук*янчука Олександра.

На першому занятті 15 вересня діти з задоволенням ознайомились з приміщенням позашкільного закладу. Перше заняття, подолання перешкод захопили не тільки хлопчиків а й дівчаток.

Всім на згадку подарували емблеми гуртка.

         

Переглядів: 179 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: