Головна » 2012 » Травень » 4 » Спорт стає засобом виховання тоді, коли він улюблене заняття кожного
Спорт стає засобом виховання тоді, коли він улюблене заняття кожного

Педагоги нашого закладу спрямовують свою діяльність на збереження та зміцнення здоров'я дітей, розвиток їхніх фізичних якостей. Традиційно кожного року в закладі проводяться спортивні свята. І ось наші дошкільники мали змогу здійснити знову здійснити цікаву подорож в країну Здоров'я, яку підготували та провели музичний керівник І. Ніколаєнко та вихователь Л. Окуневська.

Свято видалося цікавим, насиченим. Оригінальним та яскравим було оформлення залу. Діти з радістю та задоволенням виконували завдання, брали участь у змаганнях та конкурсах. осбливу радість приніс прихід казкових героїв:Карлсона та лікаря Айболита, ролді яких зіграли педагоги.

У ході змаганнь малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя; розповідали вірші, прислів'я про спорт, та здоров'я. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних умінь і навичок.

Переглядів: 401 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 0.0/0