Головна » 2016 » Березень » 4 » Створили атмосферу любові, поваги до жіноцтва.
Створили атмосферу любові, поваги до жіноцтва.

В нашому дошкільному закладі традиційно в перші весняні дні відбуваються розваги для мам, бабусь, сестричок, тіточок, які запрошуються в гостинну музичну залу.

Діти з шаною та любов*ю до своїх рідних жінок готують подарунки: листівки, поробки, аплікації, малюнки. Вивчають пісні, вірші,таночки.

Так було і цього року. Керівник гуртка іноземної мови Дмитро Левчук вивчив вітальну пісеньку англійською мовою та заспівав разом з дітьми. Керівник гуртка хореографії Тетяна Чешева презентувала з дітьми свої таночки, які із задоволенням показали присутнім.

Музичний керівник Ірина Ніколаєнко та вихователі склали цікаві сценарії розваг з сюрпризними моментами. До гостей завітала весна, лісові звірі, сонечко. Багато номерів сольних виконували вихованці гуртка «Веселі нотки».

Хлопчики привітали дівчаток таночком.

Малята створили для гостей радісну атмосферу свята, за що отримали оплески присутніх.

Переглядів: 139 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1