Головна » 2013 » Березень » 27 » Світ краси, світ доброти в дитячих малюнках.
Світ краси, світ доброти в дитячих малюнках.

Розвинути творчу уяву, природні здібності дошкільників, зануритися разом з дітьми у чарівний, дивовижний світ, світ краси і доброти допомагає гурткова робота, яка організована в кожному дошкільному закладі нашого міста. Яскравим підсумком роботи з розвитку творчих здібностей малят є щорічні традиційні виставки робіт гуртківців. І цей рік не став винятком.

Враховуючи те, що 2013 рік оголошений в Україні Роком дитячої творчості, з ініціативи методиста по дошкільному вихованню ІМЦ управління освіти В. Бурак, на базі нашого закладу була організована виставка дитячих малюнків та аплікацій на тему "Ключики до серця". На виставці були представлені роботи вихованців гуртків усіх дошкільних закладів міста. Приємно зазначити, що роботи дітей цікаві за змістом, різнопланові та виконані дуже майстерно.

Виставку відвідали запрошені батьки вихованців, педагоги, представники засобів масової інформації та самі дошкільники. Всі присутні були приємно вражені щирістю, безпосередністю, яскравістю, розмаїттям маленьких шедеврів. В кожній роботі розкривається внутрішній світ дитини.

Мета організації такої виставки багатогранна: вона має пізнавальне, розвивальне, виховне значення, як для малюків, так і для дорослих, які ще раз преконуються, що заняття творчістю -один із засобів всебічного розвитку дітей.

Переглядів: 392 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 0.0/0