Головна » 2015 » Грудень » 16 » Свято відбулось!
09:40
Свято відбулось!

15 грудня 2015 року в міському палаці культури відбувся фестиваль «Резиденція Святого Миколая». У фестивалі взяв участь наш дошкільний заклад. Колектив представив пряничну композицію «Новорічний пряничний потяг» та костюми Шахової королеви та Шахового короля.

Надаємо опис наших костюмів:

«Дошкільний навчальний заклад №9 «Теремок»  представляє варіативний , інноваційний компонент дошкільної освіти сьогодення  – новорічні костюми з покидькового матеріалу її величності  Шахової королеви  та Шахового короля.

Вбрання створив дизайнерський колектив дошкільного закладу «Теремок», керівник Козік Мілана.

Офіційні кравці  королівського двору Іванюк Людмила та Нікітченко Алла.

Презентують костюми :  вихованці старшої групи Чернюк Вікторія, Захарчук Максим.

  Костюми Шахової королеви  та Шахового короля  виготовлені із білого  будівельного гідробар*єру , який надає наряду  елегантності, святковості, вишуканості та клейкої кольорової чорної плівки, яка підкреслює контрастність кольорів, виразність і точність образу. Для оздоблення використана блискуча фольга. Скріплені елементи костюмів між собою ниткою для шиття, клеєм, липучою стрічкою.

Сукня королеви  пишна з довгими рукавами, скроєна за модними тенденціями  того часу. Доповнений  образ накидкою з високим коміром та дивовижною короною із фольги, на яких розташовані шахові фігури . Шию прикрашає намисто з білих перлин.

Модельне вбрання  Шахового короля символізує силу, честь, розум, мужність, повагу до жіноцтва, врівноваженість, толерантність. Стильність образу доповнюють бріджи на широкому манжеті, комір- апаж, та шпага, яка підкреслює  його монархічну владу.

Наші моделі рекомендуємо для показу на подіумах міста Славути.»

Всі присутні на святі приємно вражені композиціями та новорічними костюмами з покидькового матеріалу які були представлена на фестивалі. Дякуємо всім організаторам свята.

Переглядів: 243 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: