Головна » 2016 » Листопад » 8 » "Теремок" атестується
"Теремок" атестується

З 7 по 25 листопада 2016 року проводиться атестація дошкільного навчального закладу №9 «Теремок» міста Славути.

Розпочалась вона з публічної презентації (звіту завідувача) Віти Володимирівни Шитманюк про роботу дошкільного навчального закладу.

Музична зала зібрала велику громаду: членів експертної комісії начолі з заступником начальника управління освіти Т.А.Вісик, колектив дошкільного закладу, завідувачі міськими дошкільними закладами, голови батьківських комітетів груп та батьки.

Зустрічала гостей скульптурна композиція «Хто в теремочку живе?», яку створили вихованці старшої групи №2 з вихователями Захожою В.М. та Ніколайчук С.Т. «Живі скульптури» створили казку «Теремок».

Про роботу управління освіти щодо покращення умов та матеріально-технічної бази ДНЗ розповіла присутнім начальник управління освіти Е.М.Перепелиця. Виступали  батьки вихованців  Гринько М. П., Іщук С.М., Попель І.І..

Після звіту завідувача виступали діти всіх груп. Разом зі своїми вихователями вони показали уривки занять з використанням інноваційних технологій, які впроваджуються в практику роботи закладу. Всіх запросили на знімальний майданчик , де режисер Крутинчук Н.В., асистент режисера Козік М.О. та оператор Шетманюк Л.С., гример Конончук Л.І. знімали фільм про ДНЗ №9 «Теремок». А кадри фільму були наступні:

- Музично-дидактичну гру «Ми маленькі курчатка» провели діти І молодшої групи разом у вихователем Окуневською Л.М. та музичним керівником Ніколаєнко І.А..

-  Дослідницьку роботу з водою та знання про збереження водних ресурсів Землі презентували діти ІІ молодшої групи з вихователем Ковалінською С.П..

- Поєднання конструювання ЛЕГО на економічних знань показали вихованці середньої групи з педагогом Самощук І.А.

-  Афлатунчик разом з дітьми старшої групи та вихователем Корнійчук Н.В. «спасали» нашу планету від забруднення, допомагали їй дихати чистим повітрям, піклувалися про звірів та пташок, тощо.

На заключення всі артисти на знімальному майданчику заспівали пісню про щасливе дитинство, про мир в Україні.

Переглядів: 157 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/2