Головна » 2016 » Травень » 20 » Тиждень безпеки дорожнього ріху
Тиждень безпеки дорожнього ріху

З 16 по 20 травня в дошкільному навчальному закладі «Теремок»міста Славути  проводився Тиждень безпеки дорожнього руху.

Розподілили дні тижня за наступними темами:

• Понеділок «День світлофора»
  • Вівторок «День дорожнього транспорту»
  • Середа « День дороги»
  • Четвер «День пішохода»
  • П*ятниця «День дорожнього знака»

Метою проведення Тижня було продовжувати знайомити дітей з призначенням світлофора і значенням його сигналів. Познайомити дітей з різними видами транспорту , з правилами поведінки в громадському транспорті, розвивати вміння знаходити ознаки і відмінності видів транспорту, (наземний, підземний, повітряний, морський) вміти називати їх. Ознайомити дітей з поняттям «дорога», частинами дороги - тротуар, проїжджа частина, з правилами поведінки на вулиці, з поняттям «пішохід», «пасажир», з правилами поведінки в громадському транспорті . Ознайомити дітей з деякими дорожніми знаками: «пішохідний перехід», «обережно діти», «підземний перехід». Для чого потрібні дорожні знаки, необхідність їх використання.

Для практичного застосування знань з дошкільниками проводились екскурсії вулицями міста. В ігровій формі закріплювали дорожні знаки, правила поведінки в транспорті та на вулиці.

Враження відобразили в малюнках «Світлофорова наука», «Види транспорту», «Намалюй дорожній знак та розкажи про нього».

Педагоги в вечірні години читали вірші, оповідання відповідної тематики.

Малюки будували гаражі для автомобілів, зупинки для пасажирів.

Мали змогу слідкувати за роботою патрульної поліції.

Переглядів: 148 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1