Головна » 2015 » Жовтень » 23 » Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в ДНЗ №9 «Теремок»
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в ДНЗ №9 «Теремок»

З 19 по 23 жовтня 2015 року в дошкільному закладі проводились заходи з навчання дошкільників безпечній життєдіяльності.

Мета Тижня знань дитини з БЖД: закріпити у дітей уявлення про можливі небезпечні ситуації природного, техногенного, медичного, біологічного характеру та відпрацювати стереотипи поведінки дошкільників в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

До роботи підключився весь колектив закладу та батьківська громада.

Завдання перед колективом стояло підвищити ефективність навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя.

Ми розуміємо, що необхідно поглибити теоретичні знання та практичні навички вихователів щодо формування у дошкільнят ціннісного ставлення до власного здоров'я і життя, формувати у дітей безпечний стиль поведінки в екстремальних ситуаціях, навчити їх користуватися телефонами служб безпеки (101, 102, 103, 104), вивчити домашню адресу.

З дорослими вчилися формувати навички елементарної першої медичної допомоги, вміння надавати собі та ближньому першу допомогу .

Екскурсії допомогли дошкільникам  знайомству з правилами дорожнього руху, поведінки на вулиці, в транспорті, вдома.

Екскурсії в пожежну частину ознайомили дітей з правилами протипожежної безпеки та поведінкою під час пожеж.

Спільна робота дошкільного закладу та батьків допоможе інтегрувати родинне і суспільне виховання з проблем безпеки життєдіяльності дитини.

З вихованцями проведені:

-  тематичні заняття з основ здоров'я (валеології, ОБЖД);

-  театралізована діяльність;

- свята, розваги, дозвілля, конкурси

- бесіди (індивідуальні, колективні);

- читання художньої літератури з використанням українського фольклору;

-  моделювання ситуацій правильної поведінки в надзвичайних ситуаціях;

-  розв'язання логічних завдань, аналіз небезпечних ситуацій;

-   розвивальні дидактичні ігри з основ здоров'я;

-  бесіди, консультації для батьків;

- виставка наочних посібників, наочної агітації для батьків.

Щиро дякуємо за допомогу у проведенні наших заходів працівникам МНС.

Переглядів: 412 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/2