Головна » 2017 » Червень » 13 » Туристична подорож до лісу.
Туристична подорож до лісу.

Діти природничих груп ДНЗ №9 «Теремок» міста Славути весело проводять час у лісі. Туристичні подорожі наповнюють знання дітей про природу рідного краю, рослинний та тваринний світ, кліматичні особливості, тощо.

Удосконалюються навики поводження в лісі, формується розуміння того, що з метою збереження оточуючого , необхідно обережно втручатися в природу, враховувати її закони.

Діти полюбляють виходи за межі дитячого садка. Це спонукає їх до здобуття нових знань, бажання пізнати про нові незнайомі явища природи. Багато задоволення отримують дошкільнята від ігор в лісі.

Дружні стосунки виховуються під час загального пригощення на лісовій галявині, розповідання казок, придумування цікавих лісових історій.

Переглядів: 96 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1