Головна » 2017 » Лютий » 21 » Творчі звіти – підсумки вдалої роботи.
Творчі звіти – підсумки вдалої роботи.

21 лютого в дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» відбулись творчі звіти вихователя, «вихователя-методиста» Корнійчук Ніни Василівни, яка підтверджує цього року своє педагогічне звання та творчої групи під керівництвом Віти Володимирівни Шитманюк.

Ніна Василівна презентувала навчально-методичний посібник «Вчимось економити і берегти», який є результатом роботи педагога за міжнародною програмою фінансової та економічної освіти дошкільників «Афлатот». Протягом двох років вихователь разом зі своїми вихованцями долала світ економічних знань і довела, що діти можуть вивчити основні економічні концепції і здобути навички прийняття рішень, хорошу трудову етику, фінансову відповідальність. Додавання економічної освіти в навчальні програми дитячого садка не тільки вчить дітей як бути успішними в справах, а й надає їм економічної бази, що дозволяє в майбутньому стати повноцінними громадянами нашого суспільства. Діти 21 століття думають інакше ніж ми. Це і наштовхнуло на думку спробувати дати дітям інформацію з економіки та навчити її азам.

У навчально - методичний посібник увійшли додатки, власні доробки вихователя, проведені нею з дошкільниками старшої групи. Цікаві досліди (з водою, електрикою, лічильниками), екскурсії до водойми, банку, водоканалу, музей , тощо допомагають дітворі зрозуміти важкі економічні та фінансові поняття.

Закінчила свій звіт педагог словами Конфуція: «Три шляхи ведуть до знань: шлях роздумів –це шлях найблагородніший, шлях до наслідування –це найлегший, та шлях досвіду – це шлях найгіркіший».

Педагог переконала присутніх у тому, що потрібно дати можливість подорожувати дітям по всіх трьох дорогах вже починаючи з дошкільного віку.

Звітувала про свою роботу творча група зі своїм керівником, завідувачем Вітою Володимирівною Шитманюк. Питання над яким працює група – «Вивчення проблеми щодо формування фінансової компетентності дошкільників». Свої надбання педагоги творчої групи узагальнили у навчальний посібник «Енергозбереження: я, родина, дитячий садок, місто.»

У посібник увійшли заняття, екскурсії, виховні заходи, зустрічі, бесіди, дидактичні ігри, приклади видання газет, листівок, реклам,тощо. Допомагає дітям у цьому Афлатунчик, який присутній на кожному занятті чи подорожі. Надихає розібратися в складних поняттях тлумачний словник Афлатунчика.

Зміст додатків тісно пов*язаний з родиною, дитячим садком та нашим містом – Славутою, тими змінами, які відбуваються навкруги та в родинах наших вихованців.

Присутні педагоги подякували своїм колегам за роботи, які допоможуть в роботі з дошкільниками та побажали надалі творчості, успіхів та вдячних дітей ті батьків.

Переглядів: 216 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/2