Головна » 2016 » Серпень » 23 » Україна - країна миру!
Україна - країна миру!

23 серпня у  дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» міста Славути відзначали День Державного Прапора України та 25-річницю Незалежності України. Зміст проведених заходів спрямований на утвердження єдності України, нероздільності її території, народу.

Діти зранку прийшли у вишитому українському вбранні.

Відповідно до заходів, які розробив колектив закладу, діти молодшого дошкільного віку виготовили аплікацію «Мій прапор».

Діти середньої вікової категорії малювали колективні роботи «Я і моє місто» та «Незалежність дала право на…». Свої роздуми на тему Незалежності та її значення в житті кожного українця виклали на папері.

Старші дошкільники провели екскурсію святково вбраними вулицями Славути.

Загальний флешмоб «Прапор України» завершив святкові заходи. Дітвора з гордістю розповідала про Україну, прапор, пояснювали значення слова «незалежність». Головним висновком всіх дитячих розповідей було бажання  МИРУ УКРАЇНІ!

Представники колективу взяли участь у міських заходах.

З святом тебе, рідна Держава!

Переглядів: 111 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/2