Головна » 2015 » Квітень » 29 » Україну знаємо, любимо, шануємо!
Україну знаємо, любимо, шануємо!
Україну знаємо, любимо, шануємо! Патріотичне почуття за своєю природою – інтегральне, оскільки об’єднує в одне ціле всі сторони розвитку особистості: моральну, трудову, розумову, естетичну, фізичну. Воно формується поступово під впливом навколишнього середовища та інших виховних чинників. Бути патріотом – означає любити материнську мову, свій дім, батьків і усіх людей, природу рідного краю, звичаї, шанувати традиції народу, людську працю, прагнути не лише зберігати духовні скарби народу, а й примножувати їх. Саме над цим працюють педагоги ДНЗ № 9 «Теремок». Патріотизм починається з колиски- так казав Василь Сухомлинський,тому заняття на патріотичну тематику проводяться з молодшої групи. «Моя калинова Україна» - так називалося відкрите заняття ,яке провела вихователь Ніколайчук С.Т. Діти ознайомилися з державними символами України, українським національним одягом,поетами, які оспівували у своїх віршах калинову Україну. Вихователь використовував доступну дітям лексику, пояснювала значення незнайомих дітям слів, не вживала спеціальної термінології, не перевантажуючи цим своє заняття. Звертаючись до дітей із запитаннями в ході заняття Світлана Тадіславівна намагалася активізувати їх увагу, викликати бажання щось дізнатися самостійно, спробувати про щось здогадатися, запитати. Завершилось заняття спільним виконанням з гостями державного гімну, яке зворушило серця усіх присутніх.
Переглядів: 159 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 0.0/0