Головна » 2015 » Червень » 12 » Ура! Літо – 2015!
Ура! Літо – 2015!

В дошкільному закладі проходить літня оздоровча кампанія. До неї ретельно готувалися всі працівники та батьки. Поповнили іграшковий виносний матеріал, провели огляди ігрових та спортивного майданчиків.

Зробили територію цікавою для малечі. Дітей зустрічають казкові герої, квітники, розважальні куточки.

Вихователі продумують кожну прогулянку та заняття на свіжому повітрі. Діти граються з водою, піском, спортивним приладдям. Разом з тим, доглядають за рослинами, працюють, допомагають дорослим. Вивчають безліч рухливих ігор. Не забувають педагоги і про народні ігри.

Спортивні розваги розвивають у дошкільників фізичні якості: спритність, кмітливість, швидкість реакції.

Ми віримо, що наша діти гарно загартуються влітку і цікаво проживуть оздоровчий період.

Переглядів: 172 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 0.0/0