Головна » 2020 » Травень » 28 » УВАГА! БАТЬКАМ!
УВАГА! БАТЬКАМ!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

COVID-19 вніс корективи в життя закладів освіти нашої громади. Порожньо та сумно без дитячих голосів у дитячих садочках. Працівники закладів дошкільної освіти дуже скучили за своїми вихованцями і з нетерпінням чекають зустрічі. Відремонтовано групові та спальні кімнати, оновлено дитячі майданчики, висаджено дерева та кущі.

Сьогодні колективи працюють над безпечним перебуванням дітей у садочках (здійснюється закупівля дезінфекційних засобів, масок для персоналу, санітайзерів, безконтактних термометрів, проводяться інструктажі працівників щодо роботи в умовах карантину), адже ми живемо в дещо інших реаліях, в умовах постійної загрози.

Правила роботи дитячих садків у нових умовах жорсткі. Групи працюватимуть з кількістю десять дітей. Вихованців садків вихователі зустрічатимуть поза межами будівлі. При вході у заклад медична сестра здійснюватиме температурний скринінг дітей, який повторно проводитиме кожні чотири години. Батьки або супроводжуючі особи повинні перебувати в масках. Вхід до закладу облаштовується місцем для обробки рук спиртовмісними антисептиками.

На період карантину у дитячих садках забороняється:

- використання багаторазових (тканинних) рушників;

- використання м’яких іграшок;

- використання килимів з довгим ворсом;

- перебування у вуличному взутті в середині приміщень;

- проведення масових заходів.

На разі в стадії вирішення питання початку роботи дитячих садків нашої громади. На жаль, на період карантину дитячі садки не зможуть прийняти всіх охочих через вимоги щодо обмеження кількості дітей в групах. Просимо звертатись щодо відвідування дитиною садочка тільки у разі гострої необхідності.

Для повернення у садочок, зв’яжіться із адміністрацією закладу щодо умов відвідування. Обов’язково візьміть у сімейного лікаря довідку про стан здоров’я дитини. Забезпечте вакцинацію дитини згідно Календаря щеплень.

Закликаємо всіх відповідально ставитися до свого здоров’я та здоров’я людей, які поруч.

По завершенню карантину будемо раді зустріти всіх дітей.

Начальник управління освіти Е. Перепелиця

Переглядів: 100 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1