Головна » 2015 » Жовтень » 2 » В дошкільному закладі пройшла акція «Всеукраїнський екологічний урок».
В дошкільному закладі пройшла акція «Всеукраїнський екологічний урок».

Під час акції  в усіх вікових групах   були проведені заняття, екскурсії в природу,  пішохідні переходи, зустрічі з працівниками лісгоспу, спеціалістами по ландшафту.

Це сприяло розвитку елементарного розуміння дітьми взаємозумовленостей компонентів природи, прояву естетичних почуттів, виваженій поведінці у природі, підтримало бажання дітей встановлювати причинно-наслідкові зв*язки між об*єктами та явищами в природі.

Свої враження від почутого діти малювали на аркушах паперу та відобразили в поробках з природного матеріалу.

Організована виставка дитячих робіт вразила своєю різноманітністю. Підсумком проведення акції стала фотогазета «Ми друзі природи».

Заняття Л.І.Конончук "Природа рідного краю" презентовано в управління освіти.

Переглядів: 164 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1