Головна » 2016 » Лютий » 8 » В дошкільному закладі триває планова перевірка.
В дошкільному закладі триває планова перевірка.

З 08 лютого по 12 лютого 2016 року у дошкільному навчальному закладі триває планова перевірка, яку проводить бригада медичних працівників під керівництвом лікаря із загальної гігієни санітарно-гігієнічного відділу Нетішинського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Хмельницькій області О.В.Козири.

Перевірка проходить відповідно до законодавчих та нормативних актів, а саме, Державних санітарних норм та правил «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організацій життєдіяльності дітей» від 01.08.2013 року №678, ст.20,21,30 Закону України «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення».

Перевірці підлягають  територія та приміщення , організація харчування та умови перебування дітей у дошкільному навчальному закладі.

Переглядів: 164 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1