Головна » 2016 » Квітень » 22 » Вчимося берегти своє життя.
Вчимося берегти своє життя.

З 18 по 22 квітня в дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» міста Славути проводився Тиждень знань з безпеки життєдіяльності.

Відповідно до затвердженого Положення про проведення тижня, була створена  комісія із працівників дошкільного закладу, які відповідали за його проведення.

До участі були залучені вихованці, працівники та батьки. Заходам з дітьми та дорослими передували організаційні заходи: перевірка документації (накази, плани), журналів проведення інструктажів з охорони праці те техніці безпеки, поновлення стендів, папок пересувок. Оглядово перевірили пожежний щит, вогнегасники, обладнання на майданчиках, аптечки першої допомоги в групах.

Кожному вихователю, відповідно до віку дітей, були надані методичні рекомендації  щодо організації роботи та видів діяльності з вихованцями та батьками.

Діти мали змогу відвідувати рятувальну станцію на річці Утка, СДПЧ, вивчити роботу світлофорів у місті. З ними проводились заняття - тренінги у групах з техніки безпеки з електроприладами, сірниками, газом – «Що робити під час пожежі», «Які номера телефонів  необхідно запам*ятати?», «Що заборонено брати дітям?», «Правила поведінки під час ігор», тощо. Повторені правила перебування на ігрових майданчиках, в людних місцях. Закріплювали знання діти в своїх малюнках та аплікаціях. В групах організовані виставки дитячих робіт.

15 квітня проведенні навчання з евакуації дітей під час пожежі.

З дорослими проведено навчання по користуванню вогнегасниками та обладнанням пожежного щита.

Дякуємо службам міста, які долучилися та допомогли в організації роботи з дошкільниками.

Переглядів: 176 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1