Головна » 2015 » Квітень » 29 » « Великодні дзвони грають»
« Великодні дзвони грають»
« Великодні дзвони грають» Навесні приходить до нас одне з найвеличніших християнських свят Великдень. Великодній день –святий день , у цей день воскрес Син Божий -Ісус Христос, власним життям заплативши за гріхи роду людського. З великим ентузіазмом готувалися до цього свята працівники, діти та їх батьки нашого закладу .А прикрашання пасхального дерева писанками виготовленими власноруч стало радісним ,світлим , добрим дійством,створило дошкільнятам піднесений настрій,викликало інтерес до народних традицій . В нашому дошкільному навчальному закладі №9 « Теремок» відбулася розвага « Великодні дзвони грають»,яке підготували музичний керівник Ніколаєнко І.А. та вихователі старшої групи Савіцька А.І. та Полівода Н.В.На святі діти емоційно та виразно розповідали вірші, танцювали,співали,грали Під час розваги маленьким артистам щиро аплодували глядачі за їх чудове виконання пісень. Роксолана-Роксоланочка (Кароліна Опанасюк ,Ліза Калюжна), «Журавочка» (Ляна Ніколайчук). А дівчатка,як справжні чарівні квіточки виконали танець з квітами і створили чудову весняну галявину. Цікавинкою свята стала « Великодня казка» Під час перегляду діти співпереживали подіям ,що траплялися з курочкою,кішкою,мишкою,лисичкою та пасхальним яйцем. На прикінці свята діти з особливою любовю виконали пісню «Щастя і добра»побажавши словами пісні миру,злагоди,щастя усім присутнім в залі.Кожен вихователь нашого закладу намагається донести дітям всю важливість цього свята та вчить малюків традицій святкування «Великодня».
Переглядів: 149 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 0.0/0