Головна » 2015 » Грудень » 18 » Веселе свято Миколая!
Веселе свято Миколая!

18 грудня в дошкільний заклад Святий Миколай направив своїх посильних  –Янголів на розвагу до дітей. Цікаво розвагу провела музичний керівник Ніколаєнко Ірина.

В музичний залі зібралися діти всіх груп. Відбулось перше новорічне дійство для дошкільнят.

Діти звернулися до Святого Миколая своїми піснями, таночками, інсценівками. Участь взяли і самі найменші –діти І молодшої групи. Вони розповіли віршики про те, що зростають добрими, веселими, слухняними.

Завітав до дітей і Чортик ( вихователь Самощук Ірина). Він намагався вкрасти Зірочку, щоб на небі стало темно і Янголятка не побачили дороги до дітей в дитячий садок. Але маленькі зірочки врятували свою подругу і подарунки від Миколая, мандаринки, вручили всім дітям.

Вітаємо всіх дітей і дорослих зі святом Святого Миколая. Від щирого серця зичимо Вам міцного здоров*я, радості , родинного затишку, плідної праці та успіхів! Бажаємо, щоб Миколай завітав у кожну домівку!

Переглядів: 180 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1