Головна » 2016 » Березень » 21 » Відбулась педагогічна рада для педагогів.
Відбулась педагогічна рада для педагогів.

18 березня 2016 року в дошкільному навчального закладу відбулась педагогічна рада  «Сучасні інноваційні технології щодо виконання завдань екологічного виховання через організацію праці дітей в природі».

Вихователь-методист В.О.Бурак розповіла про авторські технології формування  екологічної культури через працю дітей в природі .

Вихователь Корнійчук Н.В. підготувала доповідь про  використання ігрових форм роботи  в екологічному вихованні дітей дошкільного віку.

Про екологічне виховання в сучасному суспільстві говорила  завідувач ДНЗ Шитманюк В.В.

Досвідом роботи групи природничого напрямку щодо організації дослідницької роботи в природі поділилась  вихователь Конончук Л.І.

Про спільну діяльність дитячого садка і родини вихованців у питаннях екологічного виховання  та як це відбувається у них в групі повідомила  вихователь Полівода Н.В.

Педагоги активно включалися в обговорення питань на педагогічній раді .

Переглядів: 141 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/2