Головна » 2015 » Жовтень » 9 » Відкриття виставки передового педагогічного досвіду 2015 року у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

29 вересня 2015 року відбулось відкриття виставки передового педагогічного досвіду дошкільних працівників області в місті Хмельницькому.

Славутські дошкільники представили 18 досвідів роботи, які визнані кращими. Серед них чотири роботи наших колег:

• Формування національної свідомості дітей дошкільного віку, вихователь Полівода Наталія
  • Проект «Стежками рідного краю»., вихователь Конончук Людмила
  • Посібник «Ми -  діти твої , Україно», вихователь Козік Мілана
  • Школа молодого методиста, вихователь-методист Бурак Валентина.

Вітаємо колег. Бажаємо творчої наснаги та бажання інноваційно працювати зі своїми вихованцями.

Переглядів: 140 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1