Головна » 2016 » Серпень » 15 » Виховуємо маленьких патріотів
Виховуємо маленьких патріотів

Патріотичне виховання –

це сфера духовного життя, яка проникає в усе,

що пізнає, що любить і ненавидить людина,

яка формується.

В. Сухомлинський

Україна! Скільки  тепла в цьому слові, скільки ніжності та любові. Моя Україна … Вона в усьому, що нас оточує. Це і рідний дім, родина, друзі. Вона в тому, що близьке і рідне кожному з нас. Саме тому слід змалечку прищеплювати дітям любов до рідного краю, дати дитині елементарні знання про сім’ю, родину, про рідну Батьківщину.

Розбудова незалежної держави України потребує формування у підростаючого покоління національної свідомості, любові до своєї Вітчизни, до рідної, мови, до свого наро­ду, його традицій, історії та культури.

Важливим елементом здійснення концепції національно-патріотичного виховання  є виховання підростаючого покоління на традиціях українського народу.

Ми вчимо дітей рідної мови. Розвитку мовленнєвих умінь сприяє засвоєння художнього стилю рідної мови – вивчаємо народні забавлянки, потішки, колискові, заклички, пальчикові ігри, вправи, казки. Задля виховування  почуття любові до природи,  проводимо прогулянки по території дитячого садка.    Ознайомлюємо малюків з природою рідного краю за допомогою екологічної стежини , формуємо у дітей бажання милуватися нею, отримувати задоволення від перебування в екологічно чистому куточку природи.

В групі організований осередок з національно-патріотичного виховання.  . Альбоми, книги, фото, малюнки дають змогу більш широко вивчати

наше місто.

Саме  дошкільний навчальний заклад повинен стати важливим етапом формування справжнього, національно-свідомого українця.

Вихователь молодшої групи ДНЗ №9

Наталія  Полівода