Головна » 2015 » Червень » 12 » Вимоги часу у роботі з дошкільниками
Вимоги часу у роботі з дошкільниками

Яку б роботу не виконувала людина, де б не працювала вона безпосередньо пов*язана з використанням енергії.

Енергоресурси , які донедавна вважалися невичерпними та безмежними,  при аналізі говорять про те, що коштують дорого і не завжди можуть бути доступними.

Перед педагогами нашого дошкільного закладу постало питання навчити дітей заощадливо використовувати  воду, світло, тепло. Для цього з дошкільниками проводяться заняття «Бережімо те, що маємо», «Що зробити, щоб мати?». В повсякденному житті діти проводять досліди з лічильниками електроенергії, води. Вихователі показують дітям, як рахуються використані ресурси.

Діти малюють свої враження від таких розповідей педагога, розповідають історії про «краплинку води» та «ображену лампочку». А ще у закладі створений стенд «Я за енергозбереження» -  «Енерго «Теремок», який закликає дорослих та дітей до співпраці за бережливість

Переглядів: 176 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 0.0/0