Головна » 2015 » Вересень » 18 » Вітаємо колег з Днем дошкільника.
Вітаємо колег з Днем дошкільника.

27 вересня вся країна вітає тих, хто за покликанням душі допомагає пізнавати світ, віддаючи силу й серце своїм вихованцям, святкує День Дошкільника.

Дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» насправді є чим пишатися: за останній час у закладі відбулось багато якісних змін на краще. Сьогодні дитячий садок користується заслуженим попитом у батьків.
І в цьому велика заслуга тих хто працює і працював в дитячому садку.  Хочеться згадати людей, які працювали в дошкільному навчальному закладі в минулі роки.

Це - Іщук Ліна Павлівна, Гарбарук Надія Іванівна, Мазур Віра Федорівна, Маліновська Наталія Леонідівна, Шевчук Олена Степанівна, Тищук Надія Кирилівна, Петренко Лариса Федорівна, Філінюк Валентина Іванівна.

Їм на зміну прийшли працювати молоді талановиті педагоги та технічні працівники, які прийняли естафету у своїх наставників. Радіємо від досягнень та старань Самощук Ірини Анатоліївни, Поліводи Наталії Володимирівни, Шетманюк Людмили Сергіївни, Крутинчук Наталії Володимирівни, Козік Мілани Олександрівни. Творчі педагоги, які кожен день перебування дітей роблять цікавим, різноманітним, якісним. Ми віремо , що їх імена будуть знані на теренах міста, області та України!

Саме вони невтомно і наполегливо плекають майбутнє нашої держави – юне покоління свідомих, розвинутих, талановитих громадян нашої країни,
несуть дітям добро.

Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з професійним святом, Ви заслуговуєте на шану і повагу від суспільства, адже щодня віддаєте тепло своїх сердець дітям!

Вам вірять, до вашої думки прислуховуються. Завдяки вашій повсякденній праці малюки долучаються до невичерпних скарбниць людської мудрості, навчаються правилам етикету і толерантності, отримують повноцінний фізичний, інтелектуальний, естетичний, соціальний розвиток та рівні стартові можливості перед вступом до школи.
Вітаємо всіх працівників  із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля!

Бажаємо  натхнення, наполегливості і цілеспрямованості в роботі, злагоди і благополуччя в родині, здоров`я, оптимізму, мудрості у житті, добра, надії й любові в серці. Хай доля буде прихильною до вас, даруючи приємні враження, цікаві зустрічі, творчу наснагу, віру у власні сили!

Переглядів: 207 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1