Головна » 2015 » Листопад » 13 » Вивчаємо правила безпечної поведінки на дорозі.
Вивчаємо правила безпечної поведінки на дорозі.

В нашому дошкільному навчальному закладі з метою удосконалення освітньої роботи щодо профілактики дорожнього травматизму, виховання поважного ставлення до безпеки людини та удосконалення практичних навичок дітей з збереження власного здоров’я та життя на дорозі, проведено в дошкільному навчальному закладі з 9 листопада по 15 листопада 2015 року «Тиждень безпеки дорожнього руху «Руху правила єдині – поважати їх повинні».

9 листопада відбулось  урочисте відкриття Тижня знань дорожнього руху.

Презентували виставку матеріалів та дидактичних посібників, ознайомили дітей з куточками дорожнього руху.

В усіх групах проведено бесіду   «Дисципліна дорослих на вулиці – запорука безпеки дитини».  Інтегроване заняття «Транспорт та його роль в житті людини» провела вихователь  Корнійчук Н.В.  Сюжетно – рольову гра «Водій автобуса» Шетманюк Л.С.. Дидактичну гру «Знайди автомобіль за описом»провела Самощук І.А.  Заняття «Дорожні знаки – азбука для водіїв і пішоходів» провела Захожа В.М..

Малювали діти усіх груп на тему «Дорожній рух», ліпили світлофори.

Вихователем-методистом В.Бурак розроблена пам*ятка для батьків «Як виховати грамотного пішохода?»

Вивчали дорожні знаки на уроках тітоньки Сови - «Правила дорожнього руху»

12 листопада організували бесіду – тренінг з працівником поліції, капітаном Столбовою Надією  «Переходимо вулицю» , «Сигнали світлофора», «Наш друг Світлофор».

У вечірні години багато дітям читали творів художньої літератури: Т. Александрової «Світлофор  Моргайко», «Пригоди Колобка на дорозі»

Моделювали проблемні ситуації на дорозі «Переведи малюка через дорогу»,

«Для чого потрібно знати правила дорожнього руху», «Стій! Увага! Йди».

З вихованцями старших груп провели навчання безпосередньо на вулиці , біля світлофора та на пішохідному переході.

Сподіваємося, що діти засвоїли правила дорожнього руху.

Переглядів: 481 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/2