Головна » 2016 » Грудень » 1 » Візит в бібліотеку.
Візит в бібліотеку.

1 грудня діти старшої групи ДНЗ №9 «Теремок» з вихователем Ніколайчук Світланою відвідали центральну районну бібліотеку з метою ознайомлення з зимовими обрядовими святами та дитячою художньою літературою з даного питання.

Працівник бібліотеки Катерина Василівна тепло зустріла дошкільнят. Зрозуміло та доступно розповіла про свята, які святкує український народ взимку. Приміщенні бібліотеки прикрашають сніжинки, сніговими та інші символи зими.

Діти розглянули ілюстрації   про Святого Миколая,  Новий рік, різдво, коляди. Розповіли віршики, які вивчили до зимових свят. З зацікавленням розглядали книги на полицях бібліотеки, створені для дітей стенди.

Майбутнім першокласникам корисно ознайомитись з специфікою роботи бібліотеки,  знати правила відвідування та запису , користування книжковим фондом, познайомитися з людьми, які там працюють, навчитись звертатися до них, вміло пояснити свій запит.

Дякуємо колективу бібліотеки за тепле, приємне спілкування!

Переглядів: 115 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/2