Головна » 2016 » Листопад » 4 » Впровадження інноваційних технологій в практику роботи з дошкільниками.
Впровадження інноваційних технологій в практику роботи з дошкільниками.

Дошкільний навчальний заклад №9 «Теремок» протягом двох років працює над запровадженням в практику роботи з дітьми Міжнародної соціальної та фінансової програми «Афлотот».

Педагоги навчають дітей заощаджувати, економити, зберігати. Надають знання елементарних економічних понять і категорій, формують базові соціально- психологічні якості особистості та набуття первинного економічного досвіду, що дозволять у майбутньому виступати в якості суб*єкта економічної діяльності. При цьому пріоритет надається ігровій діяльності дошкільників. Впроваджуються ігри економічного спрямування, зокрема ігри – стратегії для збагачення досвіду дій у різноманітних соціально-економічних ситуаціях.

Саме такий досвід роботи узагальнила та презентувала вихователь ДНЗ №9 Савіцька Антоніна Іванівна.

4 листопада в музичній залі дошкільного закладу вона розповіла колегам про  свій досвід. Презентувала  навчально-методичний посібник, в якому є приклади занять , поради, дидактичні ігри, сюжетно-рольові ігри, пам*ятки для батьків.

Педагог вбачає у такій роботі сучасний підхід до вирішення проблеми економічного виховання дошкільників та підготовки їх до життя.

Переглядів: 374 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/2