Головна » 2016 » Березень » 3 » Впровадження програми соціальної та фінансової освіти дошкільників «Афлатун» в роботу дошкільних навчальних закладів.

2 лютого 2016 року в Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти методисти науково-методичного центру дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти Марина  Каратаєва та Лариса Дарченко провели тренінг для працівників дошкільних закладів, які впроваджують програму «Афлатун» в свою роботу.

В тренінгу взяли участь методисти дошкільної освіти ММК, завідувачі, вихователі-методисти, вихователі міст Славути, Хмельницького, Кам*янець-Подільського, Нетішина, Шепетівки. Національним тренером в нашій області є Лариса Дарченко. Вона цікаво провела тренінгові практичні вправи під час яких присутні мали змогу провести заняття з Афлатунчиком, пригадати події свого дитинства, свою улюблену іграшку.

Великого значення Лариса Григорівна надала злагодженості дій присутніх під час вирішення спільних завдань і переконала всіх, що методи активного навчання – шлях впровадження програми.

В центрі освітнього процесу – діти. Вони – його активні учасники, які співають пісні, грають в ігри, виконують інші веселі вправи. Діти беруть участь у різних проектах: заощаджують кошти, організують невеликі соціальні та фінансові заходи, метою яких є поліпшення їх власного життя, а також життя своєї вулиці та міста. Програма спрямована на розвиток самосвідомості, підприємницького духу, дбайливого поводження з ресурсами , на зміну моделі поведінки в найширшому сенсі. В рамках програми «Афлатун» діти і дорослі дізнаються багато нового про права людини, набувають навичок, пов*язаних з фінансами. В рамках цієї програми діти навчаються проявляти ініціативу, бути більш впевненими в собі.

Щиро вдячні наставникам з ХОІППО за цікаво проведений захід. Ми розповіли про свої напрацювання з даного питання та отримали позитивний поштовх до плідної праці, переконалися у необхідності проведення такої роботи з нашими вихованцями

Переглядів: 747 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1