Головна » 2016 » Квітень » 12 » Всесвітній день авіації та космонавтики.
Всесвітній день авіації та космонавтики.

12 квітня в дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» міста Славути до дітей середньої групи в гості проходив Афлатунчик.

Діти його запросили з нагоди Всесвітнього дня авіації та космонавтики. Він казковий герой з космосу і тому багато цікавого повідомив дітям про свій космічний світ.

Разом з вихователем Корнійчук Ніною Василівною діти побували на космічному кораблі, познайомились з космонавтом та його одягом. А ще дізналися про сонячну систему, зірки, місяць. Про те, що Земля обертається навколо Сонця, тому один її бік освітлюється, а протилежний знаходиться в тіні. Так настає день і ніч.

Афлатунчик позаздрив дітям – Землянам, що вони живуть на такій гарній планеті Земля. Він розповів, що  необхідно берегти природу нашої планети: ліси, ріки, озера. Він переконав дітей, що наша планета найкраща, приніс малюнки, на яких зображена планета Земля з космосу.

Діти поділилися своїми враженнями про наше гарне місто, свій дитячий садок, складали розповіді про те, як вони піклуються про територію дошкільного закладу, саджають квіти, кущі, прибирають.

Афлатунчик завірив дітвору, що йому з космосу все видно. Він бачив їх старання, подякував за це.

Переглядів: 384 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1