Головна » 2015 » Липень » 2 » З турботою про дітей.
З турботою про дітей.

Готуючись до нового навчального року, колектив дошкільного навчального закладу №9 «Теремок» разом з батьками вихованців працюють над покращенням умов перебування дітей в дитячому садку.

Створення комфортного, безпечного середовища – є важливим завданням всіх учасників освітньо - виховного процесу.

Цього разу по закінченню навчального року в І молодшій, середній та старшій групах ретельно підійшли по ремонтів у гігієнічних кімнатах. Облаштували стіни плиткою. Замінили мийки для рук, унітази, шафки для рушників, місця для миття та обливання ніг.

Педагоги та технічні працівники дошкільного закладу щиро вдячні батькам, колегам та небайдужим людям, які допомогли у виконанні ремонтних робіт. Вагомий доробок своєю працею у облаштування приміщень внесли батьки Хоміч Т., Малярчук Т., Рипюк В., Ліщук В., Тищук О.,  Горох Л., Стінський В., Скаржевський В..

Подяка колективу  ПРАТ  «Будфарфор» за виділену допомогу у вигляді сантехнічного обладнання та працівникам господарської групи управління освіти за заміну електрообладнання.

Теплі, привабливі кімнати радують дітей, батьків. Якісні умови забезпечать збереження та зміцнення здоров*я дошкільників.

Переглядів: 180 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 0.0/0