Головна » 2016 » Квітень » 8 » Забезпечення варіативної складової дошкільної освіти. Підводимо підсумок.
Забезпечення варіативної складової дошкільної освіти. Підводимо підсумок.

З метою виконання БК дошкільної освіти в частині варіативної складової в дошкільному навчальному закладі працюють гуртки: хореографічний, іноземної мови, вокальна студія (за бажанням дітей та погодженням з батьками),   навчання читанню (індивідуально).

Керують гуртками спеціалісти: кваліфіковані викладачі з відповідною фаховою освітою.

За період роботи гуртків з 01 жовтня 2015 року, дошкільники не раз звітували своїми уміннями та здібностями перед батьками на розвагах, ранках, батьківських зборах.

Колектив нашого закладу та батьки  щиро дякують  педагогічному колективу НВК «СШ І-ІІІ ст.ліцей «Успіх», зокрема директору І.М.Зайонц, заступнику директора Н.Я.Кішан, вчителям початкових класів Шевчук В.П. та Шевчук І.В., які на протязі навчального року відвідували наш заклад, проводили навчальну та розвивальну роботу з дітьми, надавали консультативну допомогу вихователям та батькам, організовували роботу гуртків.

Цікаво продумує роботу гуртка англійської мови керівник Левчук Д.С. Велика кількість використаного демонстраційного та роздаткового матеріалу, ігри, пісні, дають змогу краще засвоїти матеріал.

Гурток хореографії очолює Чешева Т,Є.. Танцювальні постановки та композиції цікаві, різноманітні за жанрами та змістом.

Вокальний гурток проводить музичний керівник Ніколаєнко І.А.. Члени її гуртка не раз брали участь в заходах у міському палаці культури на літній сцені.

Діти, які відвідують гуртки більш відкриті до спілкування, впевнені в своїх силах, розкуті, з вірною самооцінкою своїх можливостей. Ці якості допоможуть їм у подальшому навчанні в школі та відвідуванні позашкільних закладів.

Переглядів: 136 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1