Головна » 2015 » Серпень » 25 » Заходи з дошкільниками до Дня Державного прапора та 24 річниці Незалежності України в «Теремку».

Виховання громадянина, патріота України – основне завдання патріотичного виховання дошкільника.

З цією метою до свят в нашому дитячому садку проведено день відкритих дверей, заходи виховного характеру, що пропагують виховання громадянина, стимулюють педагогічний колектив до творчої роботи з громадянського виховання:

• Бесіда «Ми-українці»

-    Заняття «Моя країна-Україна».

Організовані екскурсії з дітьми «Вулицями нашого міста», до пам*ятних місць Славути, до Державного прапора на площі, виставку робіт дошкільників «Я і моя Україна.

Роботи дітей презентували у музичному залі. Вихователі розглянули виставковий матеріал, пораділи за маленьких художників.

Кожний педагог вивчив з дітьми вірші про Україну, прочитав оповідання про рідний край, місто.

Працівники взяли участь у гарно організованих міських заходах і поділилися своїми враженнями з дітьми.

Ми переконані, що наші вихованці виростуть надійними та вірними патріотами, які будуть любити Батьківщину, цінувати її людей, поважати старших, гордитися захисниками – воїнами.

Переглядів: 387 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1